KONST / Litografier / Färglitografi 11733360
nr 1173 3360
Richard Lindner
(1901-1978), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/250, bladets mått: 71x55 cm
Kondition: visst slitage på bladet
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:41:46
2/4 19:36:46
Richard Lindner
Läs mer om Richard Lindner